Dorota Hołubiec

Partner/Założycielka Firmy

Jest prekursorką idei zarządzania usługami profesjonalnymi i doradcą strategicznym w zakresie zintegrowanej komunikacji. Opracowała autorskie narzędzia pozwalające na szybkie i skuteczne wprowadzanie zmian w organizacjach w zakresie strategii biznesowych.

Od kilkunastu lat specjalizuje się w doradztwie strategicznym, biznesowym i marketingowym. Tworzyła pierwsze w kraju departamenty Business & Development, Marketingu i PR  w renomowanych kancelariach prawnych w Polsce.

Jest autorką pierwszej na polskim rynku pozycji z tego zakresu: „Zarządzanie kancelarią prawną. 100 najważniejszych pytań jak robić to skutecznie”.

Od połowy lat 90-tych zdobywała doświadczenie w międzynarodowych korporacjach w kraju i za granicą. Tworzyła strategie biznesowe oraz marketingowe wspierające  rozwój takich firm i marek jak: Ernst & Young, Cap Gemini, Orbis S.A., Plakanda, BR Advertising, Investin, KWH Pipe, BPH, CAIB. Wprowadzała sieć Makro Cash and Carry do Polski. Otworzyła pierwszych 17 obiektów w kraju.

Jest absolwentką warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej (SGH). Ukończyła również studia doktorskie na Uniwersytecie Warszawskim (UW).

Od lat edukuje kolejne pokolenia prawników wykładając na konferencjach, studiach,  aplikacjach  i w Okręgowych Izbach Radców Prawnych  w całym kraju.

e-mail: dorota.holubiec@scg.net.pl
kom.: +48 607 383 066